Наша продукція отримала офіційні висновки санітарно-епідеміологічних експертиз, що підтверджують відповідність засобів санітарно-гігієнічним та медичним вимогам. Free on Friday безпечний за всіма показниками, навіть для людей з алергією.

Санітарно-епідеміологічний висновок або гігієнічний сертифікат - це офіційний документ, що засвідчує наступне: всі засоби Free on Friday пройшли етапи санітарно-гігієнічної перевірки, а отже, відповідають всім санітарним нормам України. Висновок щодо результатів такої експертизи затверджується головним державним санітарним лікарем. Цей документ підтверджує безпеку нашої продукції для здоров'я людей (споживачів/покупців).

Законодавство України не передбачає обов'язкове проведення цієї експертизи. Проте ми, як відповідальний бренд, вважали за необхідне ще раз переконатися та офіційно підтвердити, що продукція Free on Friday безпечна та якісна.

 

 

Тут ми розповідаємо про те, яким кропітким був процес приготування та тестування лабораторних зразків, пошук якісної сировини і тари та наскільки важливі умови виробництва.

Ми радимо всім споживачам, попри прихильність до того чи іншого бренда, не соромитися і перевіряти продукти перед їх використанням на собі. Доцільно звертати увагу принаймні на інформацію про виробника та адресу його виробничих потужностей, а якщо продукт імпортний, перевірити наявність інформації про постачальника. Ніколи також не буде зайвим переглянути склад продукту та запитати сертифікат відповідності, якості та/або безпеки.

Бережіть себе :)