Нічого не вислизне з рук, якщо продумати заздалегіть.
Мило на мотузці — чистий вияв контролю.

Ми не можемо контролювати рух планет чи рух подій навколо, але принаймні рух бруска мила в руці — це вже будь ласка.

Мило на мотузці — це стильний аксесуар для ванної кімнати, який не збирає навколо себе воду, мильний розчин чи бруд. Над простим, на перший погляд, дизайном команда працювала декілька місяців, щоби в результаті було так:
- Мило змивається з мотузки до останнього граму.
- Змивається рівномірно з усієї площини.
- Мотузка не випадає з мила, навіть якщо смикнути.
- Ширина і довжина мотузки зручна для розміру будь-якої чоловічої руки.

Усе це — для однієї простої дії: комфортно прийняти душ, аби потім керувати власним днем, незалежно від обставин і новин, які в ньому чекають. Мило не вислизає з рук і не б'ється об керамічні поверхні ванної кімнати. Густо піниться. Має м'ятно-цитрусово-морський аромат. Не пересушує шкіру.

Продукт створений у колаборації двох конкурентів — українських виробників чоловічої косметики «Free on Friday»™ (Київ) та «БОРОДА»™ (Дніпро).

Засновники Сергій Клейменов та Кирило Сємєйкін познайомилися і домовилися про співпрацю замість конкуренції на всеукраїнській зустрічі барберів 2021 року. Роботу над продуктом розпочали відразу, але через повномасштабне вторгнення випустити першу партію змогли вже влітку 2023 року.


Під час роботи над продуктом виявилося, що мило може бути зручним для воїнів з пораненням чи протезом. Тому партнери домовилися, що кожен третій брусок мила на мотузці команди відправляють в госпіталі, де проходять реабілітацію українські захисники.