Друзі, вітаємо!
Трохи незвична тема для нас, але хочемо спрямувати вас до правильних людей.

Для барберів, як і для представників інших професій, знання англійської мови дає більше впевненості, більше можливості для розвитку. Хочемо розповісти вам про освітню компанію DenEdSy та про її курси англійської мови.

Вони відрізняються системністю, чіткими термінами та Гарантією результату. Разом з тим потребують серйозного ставлення до навчання – Правила не дають можливості вчитися аби як.

За цими досить незвичними програмами займались та займаються досить відомі перукарі та інші фахівці індустрії краси з України, Польщі тощо.

Зрозуміло, що англійська мова повільно, але впевнено займає місце в більшій кількості галузей. І сфера обслуговування в числі перших потребує і барберів, і адміністраторів, і директорів, і інших спеціалістів із знанням англійської.

Банальні, всім відомі речі, що це і обслуговування іноземних клієнтів – володіння англійською значно покращує якість обслуговування та забезпечує комфорт спілкування. І доступ до першоджерел світових трендів і навчальних програм. І живе спілкування з колегами з інших країн не через перекладач та ChatGPT.

Переваги DenEdSy та системи English Search Quest для барберів

Компанію DenEdSy та систему English Search Quest створив Денис Третьяков (Україна). English Search Quest відрізняється від традиційних методів вивчення англійської. Основною метою системи є розвиток навичок думати англійською та подолання мовного бар'єру через поєднання навчання на основі власного досвіду, пошукової технології «квест», унікальних мовних конструкторів (для просунутих).

Компанія відмовляється від традиційного поділу мови на окремі складові (правопис, лексика, граматичні часи тощо). «Ми навчаємо мові, а не шматкам мови» – каже Денис Третьяков.

Ось декілька переваг, які роблять її особливо привабливою для барберів:

1. Гнучкість. English Search Quest дозволяє вивчати англійську у вільний час, не відволікаючись від роботи. Це ідеально підходить для зайнятих професіоналів.

2. Концепція навчання на власному досвіді. English Search Quest надає інструменти та ресурси для самостійного вивчення, дозволяючи кожному адаптувати процес під особисті потреби та темпи вивчення.

3. Контрольоване навчання з постійною підтримкою студентів, забезпечуючи це через комбінацію Алгоритму навчання, цифрового фасилітатору та професійних тьюторів.

4. Ще однією з ключових відмінностей English Search Quest від інших методик є її українське походження, що враховує специфіку слов'янського сприйняття англійської мови, відрізняючись від універсальних західних підходів.

 

В цілому, English Search Quest пропонує глибокий і всебічний підхід до вивчення англійської мови, орієнтований на розвиток вмінь спілкуватися та мислити англійською. Завдяки цьому підходу, студенти не тільки вчаться мові, але й розвивають глибоке розуміння культурних нюансів та особливостей спілкування, що є критично важливим для ефективного міжкультурного діалогу.

Детальніше про систему навчання English Search Quest ви можете дізнатися на офіційному сайті DenEdSy.