Ми подбали про барберів, які будуть використовувати нашу продукцію в роботі.

По-перше, їм не буде соромно за те, що вони порадили своєму клієнтові - він ніколи не скаже «барбер напарив», тому що Free on Friday не підведе ні з якістю, ні з властивостями, ні з сервісом. Ми хочемо, щоб барбери теж були впевнені.

По-друге, ми адаптували продукти для комфортного використання барбером в роботі. Наприклад:
 

  • В шампунь доданий спеціальний компонент, який споживач не відчує, а у барбера НЕ буде пересихати шкіра на руках (адже він не одну голову в день миє)
  • Паста і помада швидко «чіпляється», її не потрібно кілька разів укладати, плюс вони легко змиваються з рук, досить навіть холодної води без мила.
  • Гель для гоління прозорий, щоб чітко бачити контури, плюс ми додали в нього спеціальний силікон для додаткового ковзання під час бриття небезпечною бритвою. А якщо барбер використовує рушник на пару до гоління, він приємно здивує клієнта відчуттями на шкірі до, під час і після гоління.

Нарешті, ми розробили спеціальну партнерську програму для барбера і барбершопів. Зареєструвавшись на сайті, можливо активувати barber mode. Це дозволить професійним барберам не тільки робити оптові замовлення, але і створювати промокоди для своїх клієнтів. Такі промокоди чистий win-win: клієнт завдяки своєму барберу купує товари зі знижкою, а барбер - отримує кешбек за своїми рекомендаціями.

Для спілкування з партнерами у нас створений закритий чат, де ми ділимося професійною інформацією, обговорюємо взаємне просування і участь в наших рекламних активностях.

Для активації barbermode необхідно звернутися до нас через email або telegram. Партнерська програма буде розвиватися поступово, тому в місяць ми будемо активувати не більше 15 акаунтів.