ВИГОТОВЛЕНО В УКРАЇНІ. БА БІЛЬШЕ, ВИГОТОВЛЕНО ПРАВИЛЬНО.

Сергій Клейменов, засновник Free on Friday
Facebook / Instagram / LinkedIn

Нашою косметикою приємно і зручно користуватися. Вона зберігає природність – легка і середня фіксація, мінімум глянцю, легкий універсальний аромат, що доповнює улюблений парфум, та дієвий догляд за шкірою та волоссям.

Нашою косметикою користуватися безпечно – ми контролюємо і сировину, і виробництво. Продукція виготовляється на сертифікованому заводі, має всі необхідні висновки. Ми добровільно власним коштом проводимо випробування (не на тваринах!). Ми зберігаємо зразки продукції після кожного виробництва і раз на півроку перевіряємо їх на стабільність. Крім того, ми перевіряємо в лабораторії всю тару, перш ніж розфасовувати в неї продукт. Результати всіх наших досліджень і випробувань відкриті для користувача.

Наша косметика – ідеальний варіант подарунку для керівника або партнера. Висока якість, функціональність, стиль та вітчизняне виробництво.

Нашу косметику можна порадити та подарувати Другові. Є чим похизуватися. Навряд чи хтось обговорює з друзями досвід застосування засобів, куплених на мас-маркеті.

Нашу косметику можна подарувати Татові. Він може не оцінити «новомодні» продукти для стайлінгу, проте засоби для бороди його неодмінно потішать.

Нашу косметику можна подарувати Синові. Якщо для нього завчасні засоби для бороди, то екологічний шампунь, гель для душу та стайлінгові засоби "як у тата" сподобаються і йому, і його Мамі.

Нашу косметику точно оцінить жінка. Її приємний аромат м'яти і цитрусів та лаконічний дизайн упаковки. А, якщо дівчина спробує наші засоби для волосся, з`явиться ризик того, що косметика буде закінчуватися у 2 рази швидше.

Користуючись Нашою Косметикою Ви будете абсолютно задоволені, радіючи тому, що знайшли нарешті те, що так довго шукали.